Soffa logo

Villa & Restoran

Oleme avatud E–N 12–21 ,R - L 12-22  P 12-20
Tel +372 473 4000, +372 50 68 804 • soffa@soffa.ee

 

Restoran

Villa & Restoran Soffa on maitsvat toitu pakkuv ning hea asukohaga restoran Haapsalu peatänaval. Meie juures on võimalik einestada nii väiksemate seltskondadega kui ka suuremate gruppidena. Samuti on meil võimalik broneerida kogu maja üritusteks vastavalt kliendi soovidele.


Villa & Restoran Soffa menüü on mitmekesine ja hinnatase väikelinnale kohaselt mõistlik. Köök on avatud restorani sulgemishetkeni. Restoran on hõlpsalt kohandatav ka seminaride, koolituste, sünnipäevade, peiede jms pidamiseks.Pakume gruppidele toitlustamist aastaringselt.

Menüü

Suupisted

Eelroad

Supid ja Pasta

Grillmenüü ja laste toidud

Pearoad

Magustoidud

Kohvik

Kohvik on Villa & Restoran Soffas õdus ala, kus saate mõnusalt tugitoolil või diivanil kohvi või kokteili taga istudes aega veeta. Mõnusat õhkkonda lisavad heale teenindusele veel kaminad ja kena sisekujundus.

Meie kohvik on just see koht kuhu tulla sõbrannadega kohvitassi taha juttu ajama ning head seltskonda ning õhkkonda nautima. Meeldiv teenindus ning maitsvad toidud teevad tuju paremaks igaühel, kes meie juurde tulevad.

 

Piljardisaal

Pijardisaal on Villa & Restoran Soffas koht kus sõpradega vabamas õhkkonnas lõõgastuda. Siin on võimalik mängida piljardit ja mugavalt istudes sõpradega juttu ajada õlle ning küüslauguleibade seltsis. Soovitame omalt poolt kindlasti proovida ka krevette küüslaugu ja tšilliga. Samuti pakume oma klientidele vesipiipu.


Piljardisaali on võimalik, nagu ka restorani ja kohvikut, broneerida erinevateks üritusteks.

Majutus

Villa & Restoran Soffa pakub ka majutusteenust kuues hubases ja eri ilmega toas. 4 tuba kuuest on kahekohalised ning 2 tuba on peretoad, kuhu mahub neli inimest, et pakkuda mõnusat perepuhkust Haapsalus. 

Kõik toad on eri kujunduse ja stiiliga. Kui teile meeldib mõni tuba rohkem, kui teine, siis palun täpsustage broneeerides, millist tuba te eelistate.

Väliterass

Villa & Restoran Soffa väliterass on avatud suvekuudel. Kuid soojadel kevadpäevadel või sumedatel sügisõhtutel on väliterass ka kindlasti avatud. Väliterass pakub lõbusat ajaveetmist lastega peredele pakkudes lastele mänguala. Jahedamate õhtute meeldivamaks muutmiseks on meil pakkuda pleedid ning soojuslambid.

Aastavehtus 2019.png

Kontakt

Restoran & kohvik on avatud E–N 12–21, R 12-22  L 12-22, P 12-20

Villa & Restoran SOFFA

Posti 1, Haapsalu,
Läänemaa 90502 
e-mail: soffa@soffa.ee
+372 473 4000 +372 5068804